В навечерието на 24 май ученикът от СУ „Йордан Йовков“ – Русе Едиз Петков беше отличен от кмета на Русе Пенчо Милков по време на тържествената церемония за награждаване на изявени ученици на града.
Едиз получи почетна грамота и плакет за своето първо място на областния кръг на олимпиадата по компютърно моделиране и за достойното представяне на Русе на Националния кръг на състезанието.
Този успех е резултат от талант, труд и постоянство – качества, които вдъхновяват и показват, че знанието отваря врати към високи постижения и успехи.
Поздравления, Едиз! Продължавай да мечтаеш смело, да създаваш и да покоряваш нови върхове!




























